CNC

Меню сайту
Харьков Блюхера 4
Block title

Контрольні роботи для магістрів, що навчаються на заочному відділенні

Варіант №1

1. Охарактерізуйте поняття „стандартизація ЛРС”. Наведіть типи АНД. Опишіть структуру ФС.

2. Охарактерізуйте методи якісного і кількісного аналізу полісахаридів в ЛРС.

3. Згрупуйте ЛРС, яка містить прості феноли, за фармакологічною дією. Напишіть латинські назви сировини, рослин та родин. Вкажіть у вигляді таблиці їх морфологічні ознаки, хімічний склад, лікарські засоби та вживання.

4.Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що впливають на функцію шлунку. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте фукус пузирчатий. Вкажіть його хімічний склад, використання в медицині, препаарти та БАД.

 Варіант №2

1. Охарактерізуйте способи одержання жирних олій. Вплив способів одержання жирних олій на якість рослинних олій.

2. Наведіть ЛР родини селерових, які містять кумарини. Вкажіть сировину, її морфологічні ознаки, хімічний склад, препарати, лікарські форми і застосування..

3. Вкажіть лікарські засоби відхаркувальної дії на основі полісахаридів в номенклатурі аптечної мережі. Наведіть у вигляді таблиці латинські  назви ЛРС, географічне розповсюдження, морфологічні ознаки, хімічний склад.

4. Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що впливають на роботу печінки. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте фіалковий корінь. З яких рослин одержують цю сировину. Вкажіть хімічний склад цих рослин, використання в медицині, препаарти та БАД до складу яких вони входять.

Варіант №3

 

1. Охарактерізуйте методи ідентифікації дубильних речовин в ЛРС та фітопрепаратах.

2. Наведіть латинські, українські та російські назви культивованих рослин, які використовцють, як джерела отримання медичних жирних олій. Вкажіть у вигляді таблиці сировину, її морфологічні ознаки, хімічний склад, препарати, БАДи і застосування.

3. Сировинні джерела отримання каротину. Препарати на основі каротину, їх застосування.

4. Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що впливають на роботу підшлункової залози. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте стевію Ребо. Вкажіть імічний склад цієї рослини, використання в медицині, препаарти та БАД до складу яких вони входять.

 

Варіант №4

1. Наведіть ЛР родини бобових, які містять флавоноїди. Вкажіть сировину, її морфологічні ознаки, хімічний склад, препарати, лікарські форми і застосування.

2 Розповсюдження, локалізація різних груп гетерополісахаридів в рослинах, біологічна дія та використання.

3. Охарактерізуйте методи якісного та кількісного аналізу ЛРС, що містить арбутин.

4. Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що впливають на роботу серцево-судинної системи. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте Цистозейру бородату. Вкажіть імічний склад цієї рослини, використання в медицині, препаарти та БАД до складу яких вона входить.

Варіант №5

1. Особливості будови ферментів. Роль ферментів у гідролізі й синтезі глікозидів.

2. Наведіть латинські, українські назви ЛР родини крушинових, які містять антраценпохідні. Вкажіть у вигляді таблиці сировину, її морфологічні ознаки, хімічний склад, препарати, і застосування.

3. Охарактерізуйте методи якісного та кількісного аналізу ЛРС, що містять дубильні речовини.

4. Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що впливають на роботу сечовидільної системи. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте пальму сабаль. Вкажіть імічний склад цієї рослини, використання в медицині, препарти та БАД до складу яких вона входить.

 

Варіант №6

1. Критерії оцінки якості сировини, яка містить ефірні олії. Обгрунтуйте методику визначення вмісту ефірної олії у сировині, та термін зберігання.

2. Охарактерізуйте залежність біологічної дії від хімічної структури кардіостероїдів.

3. Обгрунтуйте методи виділення з ЛРС, якісного та кількісного дослідження флавоноїдів.

4. Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що стимулюють імунітет. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте енотеру дворічну. Вкажіть імічний склад цієї рослини, використання в медицині, препарти, БАД та лікувально профілактичну косметику до складу яких вона входить.

 

Варіант №7

1. Охарактерізуйте методи ідентифікації кумаринів в ЛРС та фітопрепаратах.

2. Укажіть у вигляді таблиці види ЛРС, що містить полісахариди, її хімічний склад, фітопрепарати, які одержують з цієї сировини, їх дію та які класи БАР містять, на Вашу думку, ці препарати.

3. Обгрунтуйте методи виділення з ЛРС, якісного та кількісного дослідження ефірних олій.

4. Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що рекомедовані при гіперплазії простатаи. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5. Охарактерізуйте імбир. Вкажіть хімічний склад цієї рослини, використання в медицині, препарти, БАД до складу яких він входить.

Варіант №8

1.      Охарактерізуйте методи ідентифікації сапонинів в ЛРС та фітопрепаратах.

2.      Укажіть у вигляді таблиці види ЛРС, що містить антоціани, її хімічний склад, фітопрепарати, які одержують з цієї сировини, їх дію та які класи БАР містять, на Вашу думку, ці препарати.

3.      Сировинні джерела отримання фосфоліпідів. Препараті на їх основі, їх застосування.

4.      Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що покращують травлення. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5.      Охарактерізуйте люцерну. Вкажіть хімічний склад цієї рослини, використання в медицині, препарти, БАД до складу яких вона входить.

Варіант №9

1.      Охарактерізуйте систему стандартизації ЛРС в Украіні.

2.      Укажіть у вигляді таблиці види ЛРС, що містить каротиноїди, її хімічний склад, фітопрепарати, які одержують з цієї сировини, їх дію та які класи БАР містять, на Вашу думку, ці препарати.

3.      Обгрунтуйте методи виділення з ЛРС, якісного та кількісного дослідження кардіостероїдів.

4.      Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що рекомедовані при порушеннях гепатобіліарної системи. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5.      Охарактерізуйте виноград, що входять до складу БАДів. Вкажіть хімічний склад цієї рослини, використання в медицині, препарти, БАД та лікувально профілактичну косметику до складу яких вона входить.

 

Варіант №10

1.      Наведіть ЛР родини розових, які містять флавоноїди. Вкажіть сировину, її морфологічні ознаки, хімічний склад, препарати, лікарські форми і застосування.

2.      Охарактерізуйте розповсюдження, локалізацію алкалоїдів в рослинах; методи отримання алкалоїдів.

3.      Охарактерізуйте методи якісного та кількісного аналізу ЛРС, що містить антарценпохідні.

4.      Наведіть три рослини, які входять до складу БАД, що рекомедовані при фіброміомах. Вкажіть іх латинську назву, хімічний склад, назву БАД до складу яких вони входять фірму виробника.

5.      Охарактерізуйте часник. Вкажіть хімічний склад цієї рослини, використання в медицині, препарти, БАД до складу яких він входить.

 

.
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ОПРОС
ВЫ ВИДИТЕ МЕНЯ БАНДЕРЛОГИ ?
Всього відповідей: 40
Новости

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz